1. Класичне нарощування вій

Якщо ви вирішили вперше наростити вії, рекомендуємо починати з класичного нарощування. Ця методика ефектно перетворить ваш погляд і не обтяжить натуральні вії.

Класичне нарощування повторює природне зростання з повним співвідношенням кількості штучних і натуральних вій. Використання війок різної довжини, товщини і вигину, можна коригувати форму очей. У підсумку, вони виходять виразними і дуже красивими без використання косметики.

Тривалість процедури - 1.5-2 години

Переваги 1D-нарощування:

- завдяки пишним довгим віям очі стають більш виразними;

- не потрібно користуватися косметикою;

- коригує форму очей, дозволяє приховати дрібні недоліки;

- мінімальне навантаження на натуральну вію.

Якщо ви хочете зробити класичне нарощування вій, звертайтеся до наших майстрів. Маючи великий досвід, вони врахують всі ваші побажання, підберуть відповідний матеріал і зроблять вас ще більш привабливою.

2. об'ємні нарощування вій 2Д

Якщо ви завжди хочете виглядати чудово, але вже втомилися витрачати час на щоденне нанесення / змивання макіяжу, спробуйте зробити об'ємні 2D нарощування вій. Після процедури ваші очі стануть ще гарніше, а час, який вимагав макіяж, ви зможете витратити з більшою користю.

2D нарощування передбачає наклеювання двох штучних вій на натуральну. У підсумку, виходить подвійний обсяг, при цьому виглядає він зовсім натурально.

Переваги 2D-нарощування:

-пухнасті вії виглядають натурально на 100%;

- в два рази вій більше, ніж було до процедури.

- більше не потрібно фарбуватися;

- вії добре носяться;

- не шкодить натуральним волосках.

Тривалість процедури - 2-2.5 години

У салоні Аквамарин ви завжди отримаєте високоякісний сервіс за приємними цінами!

3. 3D нарощування вій

3D-нарощування - це технологія, що дозволяє створювати довгі пухнасті вії з витонченим вигином і шикарним об'ємом. Відмінність від класичного і 2д нарощування вій в тому що до натуральної вії кріпиться три ультратонких вії. Збільшений обсяг візуально змінює форму і розріз очей, робить погляд більш проникливим.

У студії досконалого погляду Аквамарин майстри самостійно формують мікропучков для 3D-нарощування, тому після процедури вії не виглядають штучно.

В середньому, нарощування триває три години. За весь час процедури ви не відчуєте найменшого дискомфорту, оскільки будете лежати на зручній кушетці.

Наші майстри при підборі довжини і товщини вій врахують всі особливості ваших очей і овалу обличчя. У підсумку, ви вийдете від нас щасливою, такою, що відпочила і з досконалим поглядом!

4. Особливості нарощування 4D

Погляд - це одне з найпотужніших жіночих зброї, тому так багато створено коштів для його підкреслення. Нарощені вії теж придумали для цього. Тому якщо ви хочете одними очима сказати ВСЕ, спробуйте технологію 4D-нарощування.

4D-вії мають голівудськім обсягом і театральним ефектом, тому зроблять ваші очі більш виразними. Якщо ви хочете мати пухнасті і об'ємні вії, тоді ця технологія стане для вас ідеальним рішенням.

Наростивши 4D-вії, ви відразу вб'єте «двох зайців»:

- будете виглядати просто шикарно;

- забудете про щоденному нанесенні і знятті макіяжу.

Багато хто називає 4D-нарощування складною процедурою, що вимагає від майстра досвіду і умінь. Це - ювелірна робота! І наші майстри зроблять її для вас на «відмінно»!

4D-нарощування повністю підкреслить красу ваших прекрасних очей. Такий ефект не зробить навіть найдорожча туш або підводка!

vc_back1