Незважаючи на популярність нарощених вій, багато дівчат боятися зважитися на цю процедуру через різних вигадок, що сповнювали інтернет. Спробуємо розібратися з деякими з них.

Нарощувати вії небезпечно

Насправді, процедура може нашкодити здоров'ю, тільки якщо ви страждаєте на алергію на косметичні засоби. У такому випадку навіть простий макіяж для вас небажаний. Також нарощування протипоказано при схильності до очних захворювань.

Зіпсуються свої вії

Неправда! Звичайно, після зняття нарощених вій свої здаються зовсім тонкими і коротенькими. Але це всього лише зоровий обман, адже ви встигли звикнути до штучним! Якщо за нарощеними віями правильно доглядати, то вони ніяк не вплинуть на стан власних.

Нарощування - це дуже боляче!

А ось і ні! Штучні вії по одній або пучками прикріплюють до ваших власних за допомогою спеціального клею. Ви можете випробувати дискомфорт, якщо потрапите до непрофесіоналові!

З нарощеними віями не можна вмиватися!

Дорогі дівчата, з штучними віями можна не тільки вмиватися, але і приймати душ і навіть відвідувати баню! При умовно намагайтеся не терти очі, а при купанні - не направляти струмінь води на обличчя!

Хороших Вам війок, а в цьому допоможуть майстри нашого салону Аквамарин.

 Вже після першої процедури ви оціните всі переваги нарощених вій!