Краса жіночих очей описана багатьма поетами, і кожна дівчина прагнула до чарівного незабутньому погляду. І вії в цьому питанні відіграють одну з головних ролей.

Раніше для їх удосконалення дівчата використовували різні трави, мінерали та рослинні масла. Але на початку 20 століття знаменитий Макс Фактор зробив революційне відкриття придумав накладні вії!

Ефект був приголомшливим, але мав кілька серйозних недоліків:

поблизу вони виглядали занадто штучно;

обмежений термін носіння;

висока вартість процедури.

Уже в 50 роках штучні вії стали виглядати більш натурально, і були доступні всім девушкам.Тренд ставав популярним і всього через 20 років вії стали нарощувати в салонах.В початку 21 століття японські вчені створили вії, максимально схожі на природні, і придумали техніку нарощування пучками .Усього через кілька років японці вдосконалили вію: з товстої основою і тоненьким, завивати кінчиком. Тепер вії нарощували НЕ пучками, а окремо кожну. Технологія отримала назву «Одиничне нарощування вій». Першою її спробувала діва поп-сцени Мадонна в 2003 році. А, тепер і у Вас милі дівчини є можливість зробити свій погляд яскравий, виразний або більш натуральний і легкий